| Andreea_Anghel_1994 a întrebat:

acasa am wireles si intru pe tableta si telefon. sunt admina pe o pagina si imi apar vreo 20 de poze cred ca sunt pe tableta si telefon, pozele respective au fost primele postate pe pagina si nu ma lasa sa le sterg. Adica nu imi arata delete nu nimic. decat in dreapta jos chestia aia de la picasa. Cum pot sa le sterg?

Răspuns Câştigător
| veselie a răspuns:

Vezi daca merge sa le dai report si bagi un motiv la vrajeala, ca au fost uploadate fara acordul utilizatorului sau ceva de genu.

| Andreea_Anghel_1994 explică (pentru veselie):

Nu merge nici asa laughing nu imi arata decat partajare.

1 răspuns: