| beea29 a întrebat:

Aceasta intrebare le-o adresez celor care se joaca pe Stardoll. Am vazut la unii utilizatori ca cumpara peruci cu doar 2 starcoins si cand m-am dus sa cumpar si eu din bazaru-l unor utilizatori care au perucile costa cate 80, 70, 90 stardolari. Cum le cumpar si eu atat de ieftine? FUNDA + VOT!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beea pai cand cineva vinde peruci cu 2 starcoins inseamna ca a facut schimb cu cineva.Pai na-i vazut ca acelea erau rezervate pentru cineva asta inseamna ca au facut schimb pe peruci. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| bodealigia a răspuns:

Acele fete se cunosc si de aceea...cum e numele tau pe stardoll?