| qMisaki a întrebat:

Pe stardoll, cum poti cumpara par ( cu starcoins ) creat de utilizatori fara a fi star?

4 răspunsuri:
| Elisa_7337 a răspuns:

Poti cumpara par cu starcoins fara a fi superstar daca ai peste 500 de puncte star. Atunci poti sa cumperi din Bazaar-ul superstarurilor sau ale celor Royal. Daca nu au si daca ai tu o prietena buna care este superstar, poti sa o rogi sa-ti creeze par si sa ti-l vanda la un pret mic, in starcoins. Sper ca te-am ajutat.

| qMisaki explică (pentru Elisa_7337):

Cum mi-l vinde? Asta vreau sa stiu.

| Elisa_7337 a răspuns (pentru qMisaki):

Fiecare persoana are un Bazaar, dar doar superstarurile pot sa vanda lucruri. Ele pun acel lucru in starbazaar si tu intri acolo si cumperi, dar trebuie sa ai peste 500 de puncte star ca sa poti cumpara.

| qMisaki explică (pentru Elisa_7337):

Nuu... adica cum mi-l vinde prietena care mi-l creeaza ea in starcoins!?