| GeorgyIubitzicaTa a întrebat:

Buna!
Ajutati-ma si p mine cu ceva. Mi-am anulat un cont de hi5 iar acum vreau sa-mi fac alt cont p acceasi adresa dar nu pot! Va rog spune-ti-mi si mie ce sa fac pentru a-m recreea profilul p acceasi adresa de e-mail

Răspuns Câştigător
| kristy a răspuns:

Vezi tu,dupa ce iti stergi un cont [nu conteaza pe ce yahoo,google etc,]o perioada de timp acel id chiar daca este valabil [disponibil] pentru a face alt cont acesta ramane intr o baza de date a lor, a idurilor sterse, nu poti folosi adica nimeni nu poate folosi acel id o perioada de timp[o luna, 2 chiar si un an,nu sunt siguri]
Aceasta este o masura de securitate cand incerci sa ti l faci din nou contul cu acel id te crede bot[adica cyberbot=program raufacator]
Imi pare rau ca ti am dat vesti proaste, dar asta este lumea in care traim, paza buna trece primejdia rea! altadata sa nu mai stergi conturi [sau sa le anulezi cum este pe hi5 ] daca nu folosesti un cont scrii parola si id ul pe o foaie si l lasi acolo pe server candva o sa ti vina dor de idul acela si poti sa revii la el!
have fun!