| karla_3547 a întrebat:

Daca mi-am anulat contul de tagged pot sa folosesc acceasi adresa de email daca vreau sa imi fac alt cont? ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| hehro a răspuns:

Daca l-ai anulat, desigur, poti creea alt cont. practic acea adresa de email nu exista in baza lor de date

| ade98hannah a răspuns:

Pai din cate stiu eu, adica nu stiu ce e ala tagged, dar la orice cont facut, trebuie sa ai alta adresa de e-mail, pentru ca altfel nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, iti poti face alt cont cu adresa de e-mail respectivawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ti ai sters contul de pe tagged ca vreau sa il sterg si eu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut