| littleblack a întrebat:

Buna am 4 gb ram, 2. 7ghz Intel dual core, si placa video de 1024 mb, si windows xp.O sa-mi mearga call of duty black ops 2 si far cry 3

Răspuns Câştigător
| icEmaN10 a răspuns:

COD BOD2 sigur o sa.ti mearga fiindca si eu am aceleasi sisteme si imi merge happy Cat despre far cry 3 nu stiu fiindca nu am incercatwinkingdar uitate pe canirunit.com sau ceva de genu si o sa vezi happy Fundawinking?

1 răspuns:
| AlinnJe a răspuns:

Buna littleblack.
Nu prea stiu ce sa zic, dar mai intai de toate sa cautam pe net, Black Ops 2 System requierments.
Bun si am ajuns aici
http://www.game-debate.com/....../index.php
Ai un procesor foarte potrivit, maybe o sa iti marga cu grafici medii.
Suficienti rami, chiar mai mult decat necesar.
Placa video nu e f buna dar merge.
La fel procedezi si cu celalalt joc.
Funda? D: