| ionut10 a întrebat:

De ce nu imi merge call of duty black ops 2? L-am instalat si cand vreau sa intru pe iconita ci single player nu imi intra in joc...nu imi arata nimic(am instalat si craku)? Care este problema?(am Intel pentim dual core 3. 2GHz, 4 Rami, placa video Ati readen 5570hd-parca, 32biti, windows 8)

13 răspunsuri:
| Best_Raresh_1996 a răspuns:

Deci. Pe google cauti steam oficial site. De acolo iei steam free. Pe urma deschizi steamu si jos o sa-ti apara add game. Acolo dai a non steam game si adaugi Call Of Duty Black Ops 2. Atat. Dupa dai play.

| CaRvEr a răspuns (pentru Best_Raresh_1996):

Ai nr de telefon? sa te pot suna sa imi explici ca chiar vreau sa imi mearga

| CaRvEr a răspuns (pentru Best_Raresh_1996):

Best_Raresh_1996 da-mi si mie adresa ta de mess sa putem vb ca vreau sa imi explici mai bine

| Best_Raresh_1996 a răspuns (pentru CaRvEr):

Add raresh_best_raresh o sa intru diseara

| Temian_Sebastian_1997 a răspuns:

Problema asta o am si eu

| Neniu a răspuns:

Exact si asa face si la mine, am 4gb ram 3 ghz, 1gb placa video ASUS ddr5, si merge windows 8.

| ionut10 explică (pentru Neniu):

Unde o fi problema! Nu imi dau seama! Am dezactivat si firewall-ul...s i tot nu imi merge!

| Neniu a răspuns:

Mi-a mers acum, iti trebuie program de instalare streamvalve

| zohanaladeen a răspuns:

Aceeasi problema am si eu. spune-mi si mie daca ai rezolvat-o

| ionut10 explică (pentru zohanaladeen):

Inca nu! Daca reusesti tu primul, sa-mi spui si mie!

| drb a răspuns:

Iati-l cu nos team(nu mai trebuie sa bagi crack si intri direct dupa ce l-ai instalat, este posibil sa-ti ceara jocul diretix).

| Voicu_Stefan_1996 a răspuns:

I-al de pe noasteam