| alicia2000 a întrebat:

am antivirus norton de la romtelecom si as vrea sa imi descarc si bitdefender de pe go4it, dar nu stiu daca e bine sa am 2 antivirusi in calc in acelasi timp, voi ce ma sfatuiti sa fac? funda! multumesc.

Răspuns Câştigător
| FesCuDungi a răspuns:

Nu recomand nici norton si nici bitdefender ca antivirus! daca vrei un antivirus bun, ia avira sau nod32! nu tine 2 programe de antivirus in pc pentru ca se vor bate cap in cap si nu isi va face nici unul treaba!

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Sfatul meu pentru tine este acesta:1. Daca iti bagi 2 antivirusuri nu o sa se inteleaga si o sa trebuiasca sa faci ce am patit eu sa reformatez pc(windows-ul) daca ai sub 1 gb ram asta se va intampla 2. Daca ai antivirus norton cu licenta si original de la ei e bun ala care il ai si 3.Bitdefender ingreuneaza pc dar na fiecare cu procesorul

| Iliutz a răspuns:

Nu iti baga doua antivirusuri.pentru ca nuvor reusi sa dedecteze nici unul virusi.bagati unu singut. Daca ai doua va merge si foarte greu

| gorgolez a răspuns:

Incearca Bitdefender Free sa vezi daca iti place mai mult http://www.bitdefender.ro/solutions/free.html