| maddytsaa a întrebat:

Mi.am luat antivirus Norton de la Romtelecom si nu stiu cum se instaleaza. Help me pleaseetonguebig grin

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai cum l-ai luat? De pe net? ti-au trimis o licenta? sau ai CD de instalare? Spune cum arata ce ai cumparat!

neluL
| neluL a răspuns:

Cati Mb are fisierul care ti l-au trimis cei de la romtelecom? ca sa pot vedea repede raspunsul tau foloseste @numele meu sau PM!

| maddytsaa explică:

Pai l.am luat prin mail, si are licenta. se instaleaza de vreo 9 ore.