| Jolley a întrebat:

Buna am castigat pe metin2ro, la tombola, un pergament binecuvatat (si alte kesti) unde il gasesc ca in iventar nu este unde mi lau bagat Mersi fundita

Răspuns Câştigător
| AlecsxD a răspuns:

Cand deschizi inventarul, langa scut, putin in dreapta e o chestie big grin dai pe ea, scrii acolo ce parola ai la depozit si acolo iti apare blessu` big grin Sper ca am fost de foloswinking

| Jolley explică (pentru AlecsxD):

Si daca am uitat parola la depozitul asta ce fac? Cum o recuperez

| AlecsxD a răspuns (pentru Jolley):

Ai incercat 000000? Daca ti-ai schimbat parola, nu stiu cum poti sa ti-o recuperezisad Imi pare rau.

3 răspunsuri:
| bZkBoY12 a răspuns:

Sunt In Depozit depozitu e la ala gras cu un fel de cutit in mana acolo este