| FerrariFan a întrebat:

Am descarcat mai demult jocul Make it Rain- the love of money si am stat foarte mult pe el si facusem multi bani. Mi-am resetat telefonul si acum am luat-o de la inceput. Ce pot face sa am din nou banii pe care ii aveam inainte?

Răspuns Câştigător
| CatalinahoneyX a răspuns:

Pai este un program numit 4Shared! Trebuie sa-ti faci cont si apoi alegi ce aplicatie vrei ca sa-ti fac multi bani... dar trebuie sa scrii: Make it raine Mod. MOD nu trebuie sa lipseasca! Sper ca te-am ajutat! :*