| anonim_4396 a întrebat:

Cat de adevarat este ca poti sa castigi bani de pe jocul asta " Big Time - Make Money Free "? Sau cum se procedeaza ca nu stiu.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nu câștigi nimic.

6 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Da poti castiga, puneti codul 66SGG si primiti 2, 500 de puncte gratuit

| BrokenAngels a răspuns:

Daca vrei sa scoti bani iti trebuie cont PayPal, problema este ca faci foarte greu bani.

| Adryana07 a răspuns:

Https://rr.lovevova.com/MzM3MDMwMTQ= primești bani în PayPal pentru cumpărături

| PamPamRaspunsulMeu a răspuns:

E adevaral, eu am facut in nici 2 saptamani 5$, nu glumesc. Pune codul XC3B7 si primesti cam 1$. Sper ca te-am ajutat.

| Alexandru_Alex_1990_Lesb a răspuns:

Foloseste codul XIY5K pentru 2500 pct

| PopGeorgell a răspuns:

Castigi 100% pune codul XHZ7W si primesti pucte ma ajuta si pe mine si pe tine bafta