| CL0UD a întrebat:

Am incercat site-ul AddMeFast, am strans puncte si apoi am incercat sa adaug o pagina la care sa primesc like-uri in sectiune facebook likes, dar cand incerc sa pun link-ul imi spune ceva de genul: "URL already exist" Imi puteti spune ce sa fac ca sa pot sa pun link-ul fara sa imi dea acesta eroare? Va rog mult de tot! Dau funda + vot! Sunt disperata!

Răspuns Câştigător
| bestsocialplan a răspuns:

At present addmefast not working because the site’s have poor number of visitor. So you can try another site https://bestsocialplan.com/