| Angel977 a întrebat:

Am instalat windows 8.1 si am vrut sa instalez gta 5 iar cand ajunge la 1, 4% imi da eroarea asta:An error occurred while unpaking:archive corrupted! Unarc.dll returned an error code:-7Error archive data corrupted(decompression fails). Care e cauza? Am adaugat unarc.dll in system32 si system wow 64 si imi da aceeasi eroare.E de vina jocul sau windowsul? Ce pot face ca sa remediez problema?

3 răspunsuri:
| randomgui a răspuns:

De unde ai luat GTA -ul?

| Angel977 explică (pentru randomgui):

De pe thepiratebay si scrie in paranteza [R.G. Mechanics]? O fi jocul de vina? Sau windows-ul?

| randomgui a răspuns (pentru Angel977):

Da, R G Mechanics nu este cel mai bun cracker, da este jocul de vina. incearca sa nu mai iei jocuri de pe the pira te bay, iti dau acum un link de skydrow care este cel mai bun. https://www.skidrowreloaded.com/grand-theft-auto-v-incl-rage-mp-repack/