| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna am interne t prin fibra si mi-am descarcat Metin 2 ro am jucam, am facut nivelul 16 si astazi nu mai merge scriu numele si palola corect dar imi apare mesajul„eroare la conectare server" este ceva de la ei sau de la mine?

La voi merge?

Ajutor dau funda! 111

3 răspunsuri:
| CyLvEr a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati, ori nu se conecteaza calc tau la sv de Metin2, ori se face mentenanta la sv, ori nu iti merge netul
Acum pun pariu ca iti merge si nu mai primeste nimeni funda ptc o sa stai numai la metinwinking

| RooTer a răspuns:

Poate au inchis ei sv pentru cateva ore sa lucreze la el.Mai bine te apuci de un privat. Este mult mai fain cresti repede si faci bani multi.

| amzagabby a răspuns:

Este ceva de la ei