| me4ever98 a întrebat:

De ce cand intru pe metin scriu numele si parola si imi apare eroare la conectare?cryingcryingcrying. de ieri tot asa face...va rog spuneti-mi daca stitisad. funditacrying

3 răspunsuri:
| QeUz a răspuns:

Sal. S-ar putea sa-ti dea eroare la svr pentru ca gm ti-a dat ban poate ai folosit hack sau tia aflat cineva contul si a folosit hack

| noname43 a răspuns:

Ori e plin ori ai netul prost ori l-ai descarcat gresit sterge tot din calculator care are legatura ce metin 2 ro si instaleazal iar cu client download din stanga de pe pagina lor principala. fundita plss

| Vlad2297 a răspuns:

Joci cumva pe un server privat? Daca da e de la server... Privatele merg mereu naspa straight face Daca joci pe oficial nu stiu... Intreaba pe forumul metinului respectiv daca se fac lucrari la server.