| DjMud a întrebat:

Am invatat sa fac cfg. pentru counter-strike! Stiu sa fac orice fel de cfg! Cine vrea cfg sa imi lase id de mess + ce vrea sa fie in config! CONFIGUL IL DAU CU 2 EURO SAU 3 EURO (Vodafone)! lasati id de mess si ce vreti in cfg si numele acestuia! Pana pe data de 16.05. 2012 dau cfg cu 2 euro (Vodafone).
Si... OFERTA 4 cfg = 5euro!
___________________________________________________

De asemene ...am nevoie de euro asa ca scot la vanzare cateva conturi la metin goale!

1. Cont de lvl 41 taurus + lvl32 pe draco = 5 euro (l-am lasat la pret)
2.cont de lvl 50 Lupus
3. cont de lvl 37 cu fms+2

LASATI ID de mess + ce cont! Primul am dat eu un pret la celelalte imi ziceti cat oferiti! De ex. exemplu@yahoo.com - contul de lvl __ ofer : __euro (Vodafone obligatoriu)

3 răspunsuri:
| DjMud explică:

Metin 2 ro scuzati ca am uitat sa mentionez ce metin!

| Radu_8508 a răspuns:

Configuri pentru cs 1.6 gasesti pe toate gardurile daca stii sa cauti, si oricum joaca defaultwinking va fi mult mai bine!
Cu niste setari bune si daca ai habar sa corectezi recoilu vei fi bun.Degeaba iti faci cfg cu aim si toate tampenile ca sigur nu va trage in locul tau, iar in 2 minute vei lua ban si toate cele.

| DjMud explică (pentru Radu_8508):

Bine zis, daca stii sa cauti dar... gasesti tot felul de ...Jeguri ca sa ma exprim asa. Pun toate resturile pe net. De aceea am invatat sa fac cfg ca sa pot sa va ajut!
Iar in legetura cu metinul nu am ce face cu conturi ca m-am jucat de m-am saturat. acum joc doar private si foarte rar intru pe metin!