| Pacionea_Ana-Maria_1996 a întrebat:

Buna!

Am jucat stardoll eram level 34 si o fata are hack pentru conturi, a intrat si si-a rezervat tot cu 2 sc...in fine.

Mi-am schimbat parola dar ea tot a intrat si mi-a schimbat PAROLA!

Cum pot sa-mi recuperez contul?

Am auzit ca este ceva legat de facebook sau de mess.

DAU FUNDITA! :* va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

MaaaaDaaaa are dreptate.
Dar sa stii ca daca iti mai face asa dai report pe site.
Sau spune unui admin sau vip sau ceva ca e hacker.

| MăăăăDăăăă a răspuns:

Il poti recupera! Intra acolo unde scrie ca ti-ai uitat parola si te va pune sa introduci id-ul tau, dupa ce il pui vei primi un mail cu noua ta parola.

| Pacionea_Ana-Maria_1996 explică (pentru MăăăăDăăăă):

E o mica problema...adresa mea de email e ceva gen ''asyewyda@yahoo.com''
INTELEGI?
Am pus-o la nimereala crying(