| Hiken a întrebat:

Buna am luat si eu Naruto Shippuden Ultimate Ninja Impact de PSP...Si am luat un emulator numit Jpsp v0.6 2361 am facut configurarile pe toate care le-am vazut dar imi merge foarte greu cu 10 FPS ma puteti ajuta in legatura cu asta? Adica sa pot sa imi maresc FPS-ul...Va rog mult!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| snoppy a răspuns:

Nu se poate, doar daca ai un PC foarte bun cam asa:
RAM:4+GM
PROCESOR:Intel core i3/AMD Phenom II
placa video:Nvidia sau ATI Radeon 1 GB

daca nu ai macar atat nu ai cum sa faci jocul sa ruleze cu mai mult FPS.

| Hiken explică (pentru snoppy):

Multumesc!

| KoWeD a răspuns (pentru snoppy):

Sall eu am RAM:4GB
Procesor:i3
paca video:2GB si imi merge cu 10 fps si in plus se blocheaza cand intru in el si nu imi apare img completa.De ex cand imi apare scris se vad doar parti din el.

5 răspunsuri:
| sasu12 a răspuns:

Imi poti zice de unde ai jocul ca il caut de mult

| Hiken explică (pentru sasu12):

De pe FileLyst

| sasu12 a răspuns:

Merci