| Go4Win a întrebat:

Buna,am nevoie de ajutor pentru a juca Minecraft survival cu prietenii (mentionez ca am nonpremium) si nu vreau sa joc pe servere pentru ca se da wipe la progres.Dau funda!
(cu Hamachi am incercat si nu merge)

6 răspunsuri:
| al0o0o0 a răspuns:

Ar trebui sa mearga cu Hamachi
mai incearca, cred ca nu ai facut tu ceva bine

| Go4Win explică (pentru al0o0o0):

Nu merge sa se conecteze cealaltă persoana, am făcut totul după tutorialele de pe YouTube

| al0o0o0 a răspuns (pentru Go4Win):

Nu stiu ce sa zic atunci...eu asta folosesc si merge perfect

| Go4Win explică (pentru al0o0o0):

Folosesc TLauncher (nonpremium) poate trebuie premium neaparat?

| al0o0o0 a răspuns (pentru Go4Win):

Nu trebuie

| AnonimGuy264 a răspuns:

Incearca RAdmin VPN, este la fel ca hamachi la aspect. Mie personal mi-a mers fara probleme cu Radmin.