| dedeutza_4556 a întrebat:

Buna am nevoie de niste jocuri unde poti sa cresti in levele! dau funda! si sa nu fie de baieti!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Metin2 dar iti recomand serverele private, este mult mai usor sa cresti nivelelehappy, lady popular, ala chiar joc d fetechatterbox, eu nu po sa stau pe jocu ala mai mult de o ora ca ma ia cu plictisealalaughing. Altele mai gasesti pe hi5 sau facebook. Sper ca te-am ajutat! Succes si distractie placuta!:*

| RockaruL a răspuns:

E si de fete siu de baiet: Metin2 baga pe google si il descarci faci ce iti zice acolo si te descurci tu...
Primesc funda?

| Nicky29 a răspuns:

Cauta pe hi5 sunt multe sau pe face book happy acelea cu plantatu sunt cele mai dragutehee hee

| mandalay a răspuns:

Depinde ce intelegi prin a creste in " level ", mai toate siturile au ceva de genul acesta. Daca te intereseaza jocuri make up si nu numai poti intra pe
http://jocuridress-up.ro