| shylvaranth a întrebat:

Buna! Am o intrebare legata de minecraft, pun mai jos datele si intrebarea, multumesc anticipat de raspuns!

Minecraft 1.12.2, Tlauncher (2.84), Release Hexxit Updated (New Year's Edition) 1.6 mod-pack, plus alte moduri bagate personal.

Stau destul de rau cu organizarea si imi place sa am cat mai multe iteme intr-un backpack.
Am bagat modul "Useful Backpacks" dar nici acesata nu are destule.
Sunt moduri care baga un storage chest cu mai multe locuri dar eu doresc sa pot cara dupa mine itemele ca in modul de backpack mentionat mai sus.
Este vreun mod care sa ma satisfaca (de preferabil sa poata avea spatii infinite)?
Sau este posibil sa modific din fisierele modurilor de backpack capacitatea lor(daca da rog sa primesc pasii de configurare pe intelesul tuturor pentru ca sunt mai greu de cap)?

In general doresc sa am dupa mine in minecraft un "ceva" care sa poate tine cat mai multe iteme posibile(peste 117 locuri).

Rog sa nu se trimita mesaje irelevente care sa nu rezolve problema mea, Multumesc!

2 răspunsuri:
| Trixt3r a răspuns:

Uite aici un mod care are 375 de sloturi : https://www.9minecraft.net/overpowered-inventory-mod/

| shylvaranth explică (pentru Trixt3r):

Stiu de acest mod, dar nu doresc sa mise mareasca inventarul, doresc ceva ca un backpack care pot sa-l deschid.