| ThinkOfMeWhenYouKissHer a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care folosesc KaraokeParty.com. De la un timp, pur si simplu nu mai inregistrez niciun scor atunci cand cant (iar inainte aveam peste 6000) Problema este la microfon. Am dat allow si vocea mea se aude foarte bine in boxe, insa e ca si cum nu as canta deloc.Am incercat sa ma loghez cu un alt cont nou, dar tot nu merge. (Subliniez ca am windows xp si microfonul merge bine, doar ca nu mai coopereaza cu acel site) sa fie din cauza wizard-ului? FUNDA

1 răspuns:
| Marin_Alexandru_1998 a răspuns:

Stiu exact aceasta problema.Cred ca este un bug de la acel site.Am fost eu odata la un prieten de al meu si la fel si avea casti calumea si microfonu mergea perfect, cand urma sa cante nu inregistra bine site-ul a facut si wizard tot. Windows-ul este foarte bun, castile-s bun deci mai pe scurt problema nu este la tine problema cat timp ai toate functionale.Solutia ar fi sa te lasi de acel site.Numai bine!