| Pesa_Ionut_1994 a întrebat:

Salut..am si eu windows 7 instalat pe pc, am casti cu microfon, si am o problema...deci microfonul pot sa-l folosesc doar pentru apelruri audio sau inregistrare, dar cand vorbesc nu se aude in boxe, am cautat peste tot dar tot nu am reusit sa-l fac sa se auda si in boxe cum e la xp, stiti cumva cum fac sau nu merge la windows 7 chestia asta?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Da click dreapta pe iconita de la volum (difuzorul ala mic din bara) du-te la "Recording Devices", da click dreapta pe microfon si in fereastra care s-a deschis ai sus mai multe taburi, dai pe Listen, bifezi casuta "Listen to this device" si dai apoi Apply si ok.