| behramicrys a întrebat:

Am o problema cu calculatorul. De fiecare data cand vizionez ceva videoclip de pe net mi se restarteaza. de la ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| eXTREMS a răspuns:

Pai incearca sa reformaezi pc-ul sau sa iei alta placa video mai buna

| Flaphya a răspuns:

Mie mi se intampla asa cand deschid jocuri. Calculatorul tau nu suporta respectivul videoclip sau orice alt ceva. De exemplu mie, la jocuri mai slabe nu mi se restarteaza, dar la jocuri mari da. Inseamna ca trebuie sa iti iei alta unitate, nu mai este buna cea pe care o ai. big grin