| XSmokerxx a întrebat:

Am o problema cu metin 2. Deci colegii mei joaca metin si zic ca e super nu stiu ce...Asa am descarcat jocu de 2-3 ori mi-am facut cont si nu a mers imi puteti spune care e problema(eu nuputeam intra pe cont).

Răspuns Câştigător
| Jo0k3r a răspuns:

Trebuie sa primesti un email pe id tau...trebuie sa-ti confirmi contul`l big grintongue... bafta la Levelehappy

4 răspunsuri:
| XxHAOSxX a răspuns:

Ai activat cuntul? Trebuie sa primesti un email.

| StarMega5000 a răspuns:

Daca e metin2.ro ai activat contul prin email?

| Marius19 a răspuns:

Metin2ro? sau ce metin? ai grija cand faci contu.probabil nu ai respecatat conditiile

| Bobyxx a răspuns:

Poi trebuie sa primesti un email de la metin care trebuie sa comfirmi contul dand clik stanga pe el poate nu ai activat contul...