| Neo12 a întrebat:

Bună.
Am o problemă cu un stick.
Îl bag în pc şi nu-mi arată pe el.
Doar în bară îmi arată un semn, dau pe el şi zice : Select the device you want to unplug or eject, and then click Stop. When Windows notifies you that it is safe to do so unplug the device from your computer.
Am tras pc-ul din priză, am scos stick-ul, am apăsat pe stop şi degeaba, iar după îmi apare 'Autoplay'.
Ce trebuie să fac? Fundă

10 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Ce vrei mai exact sa faci? Daca vrei sa vezi fisierele de pe usb atunci cand iti apare Autoplay da click pe open folder si vei vedea tot ce ai pe el.

| Neo12 explică (pentru Amilik):

Se aude sunetul când îl bag în pc, dar nu-mi apare nimic..decât dacă apăs eu pe ceva.

| Amilik a răspuns (pentru Neo12):

Dar ce ai pe el?

| Neo12 explică (pentru Amilik):

Câteva melodii şi poze.
Când îmi apare Autoplay nu merge decât să închid iconiţa aia.
Precizez că stick-ul a fost introdus într-o boxă din aceea mică portabilă, iar acum nu mai merge.

| Neo12 explică (pentru Amilik):

Păi dar eu nu am aia cu Run As Administrator, îmi apare decât Run as şi când dau acolo pot selecta administrator, dar n-am parola. Ce pot face?

| Neo12 explică (pentru Amilik):

Windows was unable to salve all the daata for the file G
The data has been lost. This error my be caused by a failure of your computer hardware or network connection. Please try to save the file elsewhere
Asta îmi zice.
am tradus şi nu ştiu ce să-i fac

| DroGhys a răspuns:

Acelasi lucru patesc eu cu un adaptor micro SD. Trebuie sa il bag de mai multe ori si sa umblu repede pe el ca dupa nu il mai recunoaste. Dar nu imi face asa la toate pe care le folosesc. Banuiesc ca este stricat Stick-ul

| BlackHear7 a răspuns:

Da-i o formatare. poate a luat un crash.

| Neo12 explică (pentru BlackHear7):

Păi nu-mi apare aia cu Run administrator, îmi apare doar run as