| gabicostil a întrebat:

Buna am o problema la jocul Farming Simulator 2015 dupa ce l-am instalat am vrut sa intru pe el si cand sa intre mi-a iesit si dupa mi-a dat eroarea asta:giants engine 6.0.2 has stopped working
funda!

4 răspunsuri:
| FuNNy121431 a răspuns:

Probabil ca nu indeplinesti toate conditiile pentru joc. Incearca sa intrii in el cu o rezolutie mai mica in joc.

| gabicostil explică (pentru FuNNy121431):

Buna la ce te referi sa dau resolutia mai mica la pc-ul meu ca asta am facut dar degeaba si sa dau resolutia in joc nu pot doar daca intru in el ceea ce la mine nu se poate

| FuNNy121431 a răspuns (pentru gabicostil):

Intra in > START > CONTROL PANEL si dai click pe Performance and Maintenance
apoi click pe System. Uita-te daca indeplinesti cerintele pentru joc.

http://www.game-debate.com/....../index.php

| gabicostil explică:

Da îndeplinesc ca astfel nu as fi vrut sa ma joc