| ta5232545 a întrebat:

Am o problema uriasaa! Acm un an am facut un canal de youtube. intre timp am uitat parola si nu stiu ce sa fac pentru ca trebuie neaparat sa sterg contul... Dar chiar nu mai stiu parola crying ce sa fac? Daca dau multe report-uri pe canal oare o sa se stearga canalul singur? Please help me! crying(

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Daca nu incalca regulamentul canalul greu sa se stearga dand reporturi. Incearca sa recuperezi parola de la cont.