| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

am primit BAN pe cs go, si vreau sa stiu daca o sa dispara acest ban sau e definitiv.

5 răspunsuri:
| MarishB a răspuns:

Daca e "Majorly Disruptive" atunci este permanent.
Daca e "Minorly Disruptive" atunci dureaza aproximativ cinci saptamani

| Bogdan0628 a răspuns:

Deponde ce tip de ban.
Poate fi un match cooldown, care apare sub optiunile gen PLAY/INVENTORY/OPTIONS. La acest tip de ban iti scrie cat timp dureaza si cat timp mai ai.
Daca este VAC ban, atunci ai cam belit-o happy
Acel ban este permanent, iar daca ai inventar scump, sa stii ca nu mai poti vinde nici un skin...

Ce scrie? Vac ban sau un timp in care iti va trece ban ul? Ai folosit hack uri?

| AlexDFY a răspuns:

Scrie sus cu galben pentru cate ore/zile/saptamani este, dar daca scrie ceva de VAC atuci este permanent

| Dumitru_Sebi_1998 a răspuns:

Pai ai folosit hackuri? Atunci bye bye cont