| Condratt a întrebat:

am si eu o intrebare.Am un pc cumparat de un an jumatate si de o vreme aud un zgomot ciudat ca si cum elicele s-ar roti cu greutate.Are cineva idee care e problema si cum a-s putea sa o rezolv? Ms mult, varianta care ma ajuta primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Memecy a răspuns:

Buna, daca este nou inseamna ca ii in garantie deci simplu il duci la magazinul de la care l-ai cumparat daca l-ai luat de la altcineva atunci trebuie desfacut sa vezi care este treaba

2 răspunsuri:
| ana6901 a răspuns:

Pai...ai incercat sa cureti unitatea de praf?

| Condratt explică (pentru ana6901):

Nu l-am curatat.o sa incerc varianta asta.mersi