| AndreeaRbk a întrebat:

Am si eu o intrebare despre Sims 3. Am o familie de 6 pers dintre care 2 i-am mutat in alta casa. Acum imi apar decat ei 2 in tabela, dar eu vreau sa ma joc cu ceilalti 4 dar nu stiu cum deoarece nu imi mai apar. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Atunci când muți anumite caracterele din Sims într-o casă o să joci în casa respectivă. Dacă ai lăsat câteva caractere în vechea casă acolo rămân. Poți crea din nou caracterele respective sau te muti din nou in acea casa(banii rămân la tine) si faci din nou mutarea în casă cu cele patru caractere dorite.

1 răspuns:
| JijiFecali a răspuns:

Te duci pe casa unde stau aia patru bagabonti si dai acolo sa vezi ce fac pezevenghii si daca nu cumva i-a gonit din casa administratorul poti sa te joci cu ei. Grea viata asta