| D0zzz a întrebat:

Am si eu o mica problema. Deci, am un Heroes 3 "In the wake of Gods", care este sub format de WinRar. De jucat, merge sa-l joc, dau pe ceva care scrie h3wog. exe, se incarca putin mai greu, numai ca nu se salveaza, iar cand procedez la fel sa-l deschid, se deschide si o iau de la capat, ca si cum nu l-as mai fi jucat. Ce sa fac sa se salveze?

1 răspuns:
| BBJHHRUGs a răspuns:

Wake of Gods e un upgrade creat de rusi si nu este in totalitate bine compilat. Toti fanii wog stiu de bug-urile astea, de erori, s.a.m.d. Poate ai dat click pe patck ca si cum l-ai instala, extensia fiind aceeasi = executabila sub acelasi nume dar iconita diferita sau este o versiune proasta. Sau ai tu o incopatibilitate hardware.
Iti recomand ce am avut si eu Heroes 3 In The Wake of Gods 3, 58f - A functionat perfect, am avut f putine probleme cu el. Iti recomand sa cauti o versiune nearhivata.