| xristi912 a întrebat:

Eu am heroes 3 in the wake of gods si am incercat sa imi pun cheat menu-l dupa indicatiile altora de pe siteuri dar nu merge.
Poate cineva sa imi dea niste indicatii dupa propria experienta?

1 răspuns:
| BBJHHRUGs a răspuns:

Am incercat si eu cu cheat-uri. Tin minte ca erau de trei feluri: pe harta, in castel si in toiul luptei. Era ceva de genul Tasta tab si tastai comanda. Le activai sau dezactivai cu enable sau disable din meniul WOG options. Dar iti spun un lucru dupa propia experienta. Nu este placut sa joci un astfel de joc strategie cu parole - Nu mai are nici un farmec. Deja Wog este un cheat. Optiunile alea din wog mi se pareau a fi un cheat: 2 constructii pe zi, dubla deplasare, triplu bani si resurse, erou de la nivel 5, creatura de nivel 1 si 8 upgrade din prima zi, First Aidul vindeca si rezurecteaza, catapulta trage la fel ca si balista, etc.