| Sparkii a întrebat:

Buna am si eu o problema la Cs1.6 cand ma joc pe el fara aim merge dar cand bag aimu se incarca cand intru pe servar si se blocheaza cand mai trebuie sa se incarce 3 lini de ce? Am dezinstalat si am reinstalat Cs inapoi.Dau funda cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| ion1731 a răspuns:

Cel mai bun raspuns : Aim este un hack, de obicei folosit impreuna cu VH, in fine nu merge pentru ca serverul pe care vrei sa joci are " aparare" impotriva hack-urilor de genu ...Asculta, daca vrei sa devii cu adevarat un profesionist in ale cs -1.6 lasa prostiile precum aim si vh, joaca si omoara adversarii curat.Zic asta pentru ca aim nu te face mai "specialist" am omorit destui cu tot cu hack-uri...bafta. funda?

| Sparkii explică (pentru ion1731):

Asa imi arata la toate pana acuma nu arata si la alti le merge cu aim!

| r3flexe a răspuns (pentru ion1731):

Nu mai da raspunsuri idioate,tu macar stii ce inseamna sa devii profesionist, profesionist inseamna sa stii jocul foarte bine, sa fii foarte bun, sa participi la evenimente, si sa ai contract. deci taci cu profesionalismul tau.

| ion1731 a răspuns (pentru r3flexe):

E clar lucru ca pentru tine asa ceva nu va fi posibil vreodata...DA, CHIAR TREBUIE SA PARTICIPI LA EVENIMENTE? SAU SA AI CONTRACT?- ca sa joci foarte bine si sa-i bati pe toti cel putin la nivel de regiune...contractul te face jucator bun? MAI SLABESTEMA, Toti jucatorii is oameni pina la urma si gresesc, am vazut eu cum "mor" profesionistii astia ai tai.NU E MARE ARTA IN A FI UN BUN JUCATOR, ANTRENAMENTE DE CEL PUTIN 9 ORE PE ZI IN cs TIMP DE UN AN SI ESTI PROFESIONIST.dar nu merita sa iti sacrifici viata pe un joc prostesc.Prea mult am comentat raspunsul unui prost care face atac de persoana, dar sper sa-ti vina mintea la cap vreodata.