| laurentiu1997 a întrebat:

Buna am si eu u mp3 player samsung yp u3 faza ca nu mil recunoaste iar pe celalalt windows care mi sa sters mil recunostea ce drivere mi trebuie celalalt windows mi l-a facut cinerva iar asta eu ce drivere trebuie ca sal pot face muzica mea etc funda va rog

Răspuns Câştigător
| ntzntz a răspuns:

Salut. Instaleaza windows media player 11
Sau softul de la mp3 tau.
Am avut si eu un mp3 la fel si asa imi mergea. Il gaseam in my computer ca, hdd mobil. Si puteam sa pun direct muzica pe el. Sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA?