| IKugaI a întrebat:

Bună, am tot cautat un controler pentru PC și cineva mi-a recomandat Controlerul Xbox Series X dar la sisteme de operare scrie windows 10 știți merge si pe windows 11?

Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Binenteles ca merge si pe 11 sau pe orice windows vrei tu! De foarte multi ani numai controlere din astea imi iau si pot spune ca sunt mai mult decat multumit!
Si nu conteaza daca e pentru series X sau dracu stie ce, important sa fie Controler Microsoft Xbox/pc! celelalte detalii nu conteaza!

| IKugaI explică (pentru lpavel):

Mersi

| lpavel a răspuns (pentru IKugaI):

N-ai pentru ce, mi-a facut placere!