| marius6543 a întrebat:

am un hack de metin SwitchBot versiunea 3.1 joc pe metin2 nr si atunci cand dau start nu se intampla nimic, deci nu schimba bonusurile.
Daca vreun raspuns e corect si merge dau funda!

Răspuns Câştigător
| anonym000000 a răspuns:

Pai din cate am folosit eu ultima versiune am folosit-o swithbotv3_0_0_6 happy dar sunt metine pe care nu merge switchu deloc.

6 răspunsuri:
| anonym000000 a răspuns:

E posibil sa nu mai fie buna versiunea aia de SwitchBot happy...

| marius6543 explică (pentru anonym000000):

Dar nu stii cumva care este? Da-ca da iti dau funda.

| marius6543 explică (pentru anonym000000):

Dar care e versiunea?

| marius6543 explică (pentru marius6543):

Dami id-ul tau de mess sa imi dai si mie switchbot caci nu gasesc.

| marius6543 explică:

Serios? Mai degraba sa nu ma uit dupa tine caci ii stiu pe oamenii acestia care e cu 100% si e virus/keylogger.

| marius6543 explică:

Nu ai inteles, deci eu nu ii cred pe oamenii astia care spun ca e 100%.happy