| Bvbluvr97 a întrebat:

Am un Nokia Lumia 520 si de vreo luna joc Asphalt 8:Airbone. Recent a aparut un update pe care nu vreau sa il fac pentru ca nu mai am suficienta memorie ( nu am cum sa sterg nimic) si jocul nu ma lasa decat daca fac update-ul.ce as putea face? Multumesc.

1 răspuns:
| jumpno a răspuns:

Pai ai putea sa il stergi, si sa iti iei un card SD (in orasul meu unul de 8Gb e 34 lei la oferta ) dupa (la android intri la setari si alegi unde sa se descarce fisierele ) la windovs nu stiu, dupa descarci jocul care ti se salveaza pe card... Spor la joaca (sper ca ti-am fost de ajutor happy ) ( apropo fisierele de pe tell le poti muta tot pe card sa nu iti ocupe memoria telefonului)