| yuppuy a întrebat:

am un razboinic de lv 27 pe metin si nu stiu cum sa cresc mai repede, eu ma lupt in bokjung cu salbatici dar poate stiti un loc unde pot creste mai usor.

2 răspunsuri:
| PerfectAngel a răspuns:

La salbatici pana la lvl 30 si pana faci rost de o arma buna fms/rib sau ceva gen lata+9(e buna cat de cat) si apoi poti creste la orci happy. Daca ai iteme bune cu pv si+9 du-te de acum la orci! PS:Ai grija la ceti faci Mwinking!

| ElGreco a răspuns:

Du-te la BO ( orci ) dacă ai armă şi armură bună. Dacă nu rezişti, stai la arahani. happy