| Razvan95_1124 a întrebat:

Cum ma pot creste cel mai usor de la lvl 20 in sus pe metin 2 ro (sunt razboinic pe mental)?

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

William,razvan a intrebat cum sa creasca cel mai usor de la lvl 20 cu itemele alea poate sa creasca si la orci negri, la amazoane daca ai echipament acceptabil +6+7,si daca ai armura +9 si sabia +7+8 la tigrii albi dar preferabil ar fi sa te lasi de metin2ro ca e o porcarie de joc, scuze ca iti zic.

1 răspuns:
| William a răspuns:

Ei bine in primul rand ai nevoie de arma de 2 maini de preferat giusame(+9 daca se poate daca nu obligatoriu +7), tigru +6 sau +7 nu e nevoie neaparat mai mare dar daca vrei tu +8 +9 e bine, iti trebuie si niste itime cu 1k pv sau 500 pv, o sa zici ca la lv 20 1k pv pe itime e prea mult dar nu este. Iti trebuie coif +6 sau +7, scut +7 sau +8, argint cat mai mare posibil( de preferat +9 dar merge si +8 sau +7 sau +6 sau +5) Papuci +9 cu viteza de miscare si cam atat. pentru toate stea ai vevoie cam de cel mult 5kk, daca reduci 1k pv de pe itime te costa aprx. 2kk. Acum statusul: pune la str2 puncte si al 3-lea il pui la vit, faci asa pana la 90 str pe urma faci 90 la vit si pe urma la dex. Skillurile: corp rezistent M1, atacul sabiei 1 punct, zdrobire 1 punct, sdruncinare 1 punct si ce ramane la atacul spiritului care va fi al 2-lea M al tau. Mult succes si sa imi dai funda.