| Harasim_Sebi_1999 a întrebat:

Buna
Am un router ASUS RT-N12+ si azi cand am incercat sa il instalez. (admin fiind usernamul si parola default)
Am incercat sail resetez ( am tinut apasat pe butonul reset mai mult de 5 secunde ) insa nu s-a intamplat nimic.
Ce as putea face?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Vezi ca ai o gaurica mica in spatele lui ala e resetul bagi ceva acolo pana simti un buton si il apesi. Iti recomand sa il vinzi am si eu unul la fel si e praf are 2 antene insa am semnal full doar in camera cu el si stau la bloc straight face e mai noroc ca l am cumparat cand a fost oferta la el am dat atunci cat pe un tp link normal si e mai bun ca asta + ca nici macar nu are 300 mb/sec am internet de 200 mb insa imi arata ca am 75 mb/sec cand intru la setari la net. Daca stai cu laptopul in camera e ok nu ai probleme dar daca te asteptai sa fie la fel de puternic pe cat arata pe cutie imi pare rau sa te dezamagesc

1 răspuns:
| Harasim_Sebi_1999 explică:

Nu are niciogaurica are un buton Wps / Reset si nu se întâmplă nimic dacă il aapăs