| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva un program de filmat desktop? Am Bandicam, dar e un virus pe el. De fiecare data cand inregistrez mi se stinge calculatorul. Va rog, ajutati-ma

2 răspunsuri:
| h3llboy666 a răspuns:

Playclaw

| Stormtrooper a răspuns:

Fraps, face videoclipuri foarte mari, dar le face HD.

Action Mirillis este asemanator cu Bandicam, dar poti face si Livestream, poti pune camera web, poti seta cat de tare / incet se aude microfonul, etc

OBS ( Open Broadcaster Software ) este asemanator cu Action Mirillis, doar ca poti face Livestream Preview (cum se va vedea filmarea/livestream-ul), poti filma mai multe de-odata si multe altele

Succes si sper ca te-am ajutatwinking.