| FreshXxX a întrebat:

Am o problema foarte mare, am un virus in calculator si de fiecare data cand intru in cmd,regedit, gpedit.msc mi se stinge calculatorul. As ruga un Expert in calculatoare cum sa rezolv aceasta problema.

3 răspunsuri:
| MultiCore a răspuns:

Dar ce dorești să faci? Și de unde știi că ai un virus în calculator?

| Stefxn a răspuns:

Ti se restarteaza adica sau se inchide pur si simplu? Instaleaza ZoneAlarm antivirus+antispyware si fa o scanare de sistem fara sa fii conectat la net. Si daca scapi de problema iti recomand sa il lasi instalat in continuare poate ai un hacker...

| FreshXxX explică:

Vreau sa rezolv aceasta problema si stiu fiindca m-am uitat pe niste site-uri.