| ShadowRed a întrebat:

as avea o cerere.
Am mai pus intrebarea asta si inainte dar nu am primit un raspuns favorabil si nu am explicat:
As dori un minecraft, care pe un sever sa joc impreuna cu frati-meo si varu-meo. Unul care sa mearga pe windows XP.
S dori link de descarcare gratuit si sami explicat cum sa creez un sever de minecraft gratis daca se pote.Multumesc
Funda va primi cel/cea are raspunde un un raspuns cat mai complet si satisfacator.

1 răspuns:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,uite aici un site dai in jos si iti arata si dai pe cel care vrei sal downloadezi,
http://kickass.to/usearch/minecraft/
Dar sa te ajut sa creezi un server nu stiu.