| BiankBibbb a întrebat:

As dori sa imi spuneti niste jocuri online la care poti sa iti faci propria persoana sa o ingrijesti isa ii ei un servici sa o duci la cafene sa aiba animal si casa si multe altele! Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Capsunyca a răspuns:

Lady popular este cel mai potrivit pentru tine. Cauti pe google unde scrie Lady popular versiune 0.02. Selectezi limba romana si iti poti crea contul.

3 răspunsuri:
| Noitrex a răspuns:

Sims cauta ai de downloadat as mai multe versiuni

| GreyS a răspuns:

IMVU si Second Life

| Capsunyca a răspuns:

Pentru dus la cafenea nu sunt sigura dar cu restul da. Intra pe lady popular unde scrie versiune 0.02. Aici iti faci propriul avatar in care trebuie sa o ingrijesti. Daca nu o incgijesti ea se va imbolnavi si va muri. Exact ca in viata de zi cu zi.