| ஐNoNameஐ a întrebat:

Stiti niste site-uri care sa aiba jocuri unde iti faci cont si ingrijesti un animal sau un monstrulet?

Răspuns Câştigător
| andutz a răspuns:

Http://dressupgames.com/virtualpets.html

Uite aici. Ai o multime de site-uri!
Numai apasa pe cuvintele cu albastru.
Succes!

12 răspunsuri:
| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Cauta pe google webkinz si dai prima si dupa aia [ daca ai COD da nu cred ca ai ] asa ca fa-ti un cont de proba :*

| Teddy_6960 a răspuns:

Stiu foarte multe deci sa incepem :

1) PetVille

2) webkinz

3) zoozumba(acesta este cu zoo)

Finish! pls din inima da-mi funda

| MyruX_1125 a răspuns:

Scrie pe Google,, superpoke" sau rockpets, zoomumba, foopets...
Si iti vei putea lua animalute si poti sa le ingrijesti. E super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inceraca sa-ti faci cont pe facebook. pe langa faptul ca este o retea de socializare destul de tare are si jocuri precum petville, fishville si altele unde trebuie sa ai grija de animalute. in plus fiind o retea de socializare poti sa ''vizitezi'' animalele prietenilor tai. distreaza-te! fundita puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uhu, o gramada:Webkinz, Farmerama, Grepolis, PetVile ZooZumba, FarmVile.

| MonsterBunny a răspuns:

Eu stiu de Howrse. Bafta

| StylesGirl a răspuns:

Da, stiu unul se numeste,, PetPetPark"! Sper sa te ajute! Fundita?

| StylesGirl a răspuns:

Stiu mai multe,,Bella Sara",,, PetPet Park",,, Moshi Monsters" si altele dar nu le mai tin minte. Sper sa te ajute! Succes!

| CristinaKriss a răspuns:

Moshi Monsters

| DanielBadBoy a răspuns:

Aunt foarte multe... : superpok,rockpets,foopets,webkins,petville,petpetpark,bellasara, farmerama, zoomumba

| alexandra0088 a răspuns:

Pai eu sstiu multe deci sa incepem
1) webkinz
2)pandanda
3)petpet parca
4)laidy popular
5)club pinguin

| Ancutza23 a răspuns:

Www.webkinz.com, daca nu vrei sa cumperi un plus ca sa primesti un cod si sa ai acces la mai multe activitati, poti sa-ti faci un cont de proba si sa ingrijesti un caine sau o pisica, ii faci o casa, cu mobilier, jucarii, tot ce-i trebuie, ii cumperi haine, faci teste de cultura generala si joci jocuri cu el si mergi si la scoala(unele doar daca ai cod)
si poate te mai ajuta si intrebarea asta : http://www.tpu.ro/......irtual-ro/ sper ca te-am ajutat;)