| MrCozzmin a întrebat:

As dori sa stiu daca imi merge Gta V pe PC cu acest >sistem
OS: Windows 7 Professional
Processor: Intel(R)Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @ 2. 83GHz
System type: 32-bit
Memory RAM: 4.00 GB(2.96 usable)
GPU: Intel(R) G45/G43 Express Chipset
Graphics: 1293 MB Graphics Memory
HDD: 300 GB
Dau funda! Rog raspunsuri concrete.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ce ai nu e chiar ultima ragalie, daca ai baga maxim 200 RON intr-o placa video SH (un HD 4850, de exemplu, poate chiar un GT 630 de la cineva dezamagit, mai slaba dar generatie noua si ar trebui sa o iei cu maxim 150 RON si inca vreo doi ani de garantie) deja ar fi cu totul alta viata. Nu de alta, dar e pacat de procesor si de ram.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu baga in seama idiotii de mai sus. Ai video onboard, si inca ceva a draq de slab. Nici 4 nu iti merge pe el. Pacat de procesor, ca inca e potent. De ce nu iei o placa video de bun simt?

| MrCozzmin explică (pentru KodrutZ):

Eu ma multumesc cu ce am...doar ca imi place foarte mult GTA V si voiam sa o incerc.Dar daca spui nu-mi merge atunci ma las pagubas.Mersi mult!

| MrCozzmin explică (pentru KodrutZ):

Mersi mult pentru sfat!

| KodrutZ a răspuns (pentru MrCozzmin):

Ce ai nu e chiar ultima ragalie, daca ai baga maxim 200 RON intr-o placa video SH (un HD 4850, de exemplu, poate chiar un GT 630 de la cineva dezamagit, mai slaba dar generatie noua si ar trebui sa o iei cu maxim 150 RON si inca vreo doi ani de garantie) deja ar fi cu totul alta viata. Nu de alta, dar e pacat de procesor si de ram.

| lpavel a răspuns:

Cred ca DA, la setari minime! Bafta!

| kind4r a răspuns:

Jocul nu s-a lansat inca pe PC, dar din cate am inteles ca va solicita PC-ul, iti va merge pe setari minime sad