| robo888 a întrebat:

Buna as dori si eu sa stiu ce coduri de GEMS sunt si daca sunt valabile.Am incercat pe www.orgemscodes.ro dar nu a mers codurile acelea.Recunosc au mers cateva dar toate sunt EXPIRATE :( as dori sa stiu cum sa sa gasesc coduri valide nu invalide :|

Răspuns Câştigător
| YoIustin a răspuns:

Joaca corect. Din cauza la destia ca tine nu mai e lumea cum era odata.

| robo888 explică (pentru YoIustin):

Cum adica sa joc corect? Joc corect sunt buna dar as vrea alt site de coduri de gems sad

3 răspunsuri:
| robo888 explică:

A si am inca o intrebare! De ce ma dor picioarele cand incep sa fac sex cu iubitul meu?

| YoIustin a răspuns:

1. Gems pentru ce?
2. Mai schimba pozitia, sau daca te referi ca te dor prin faptul ca iti amortesc putin, s-ar putea sa ai ceva probleme la inima. Asa ca fa-o mai usor si aveti grija. happy