| BizuBVBArmy a întrebat:

Buna!
As vrea sa imi spuneti niste nume de jocuri cu cai pentru ca le ador
si m-am plictisit de cele care le am...

Răspuns Câştigător
| carinutza25dragutza a răspuns:

Buna.
Howrse.ro este un site unde cresti multi cai, ai grija de ei, ii duci la competitii, ai propriul centru de echitatie. Poti creste si pegasusi si unicorni. Este f interesant. Ti-l recomand.

Si al doilea pe care ma jucam eu, si inca ma mai joc este "Mein erstest pony" e in germana, inseamna primul meu ponei. Cresti cai, de la ponei, la cai mari, mergi cu ei la plimbari prin padure..etc. Ador jocul.
Sper ca te-am ajutat cat de cat. Funda?

| BizuBVBArmy explică (pentru carinutza25dragutza):

Howrse il joc am 213 zile vechime
iar celalalt joc costabani

| carinutza25dragutza a răspuns (pentru BizuBVBArmy):

Ce sa-ti fac acum. Eu doar ti-am spus ce jocuri stiu. Ai putea fi recunoscatoare si pentru astea. Exista www.google.ro si cauti jocuri cu cai. Nu mai pot sa te ajut mai mult de atat

| Necunoscut123456789 a răspuns (pentru BizuBVBArmy):

Dai contul de howrse? Daca vrei sa mi-l dai eu nu schimb parola la el si mai intri si tu vrei?